Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ngjarja e rëndë/ I riu tenton të vrasë veten me kallash

Ngjarja e rëndë/  I riu tenton të vrasë veten me kallash

Një person tenton të vrasë veten me kallash në zonën e njohur si ‘Zhupan’ në Fier.

Personi, i ri në moshë ndodhet brenda një banese, së bashku me disa persona të tjerë dhe ka vendosur armën ne pjesën e fytit, në tentativë për të kryer vetëvrasje.

Mësohet se ka pasur një konflikt, çka e ka çuar drejt këtij veprimi. Ende nuk dihet sa persona ndodhen në banesën që mësohet se nuk është e personit në fjalë.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia që po negocion me personin e armatosur, për shmangien e pasojave.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore