Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ngacmoi seksualisht 16-vjeçarin, gjykata le të lirë 66-vjeçarin: Isha i pirë

Ngacmoi seksualisht 16-vjeçarin, gjykata le të lirë

Gjykata e Beratit ka caktuar sot masën e sigurisë “detyrim paraqite” për 66-vjeçarin Romeo Oço, i akuzuar për ngacmim seksual të një 16-vjeçari.

Ë seancën gjyqësore, Oço ka theksuar se ai dhe i mituri kishin një marrëdhënie me pëlqimin e të dyve prej kohësh, duke shtuar se ditën e ngjarjes ka qenë i pirë.

Ngjarja u regjistrua me 13 shtator, ku ka qenë vetë 16-vjeçari ai që ka denoncuar 66-vjeçarin.

Ai deklaroi në polici se Oço e prekte në zonat intime, veprime që vijonin prej muajsh, duek shtuar se kishte qenë i fiksuar për ta denoncuar më parë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore