Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Nga rrebeshet e shiut tek i nxehti përvëlues/ Si pritet të jetë moti këtë javë, kur nis rritja e temperaturave

Nga rrebeshet e shiut tek i nxehti përvëlues/ Si pritet të

Java ka nisur me mot të paqëndrueshëm, ku në disa zona nuk kanë munguar rrebeshet e shiut.

Por si do jetë moti ditët në vijim?

Sherbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se vendi ynë do të përjetojë shkëputje të shkurtër nga ditët përvëluese të verës deri në mesditën e së martës. Reshjet gjatë mesditës së të hënës do të jenë të formës së shtrëngatave të shkurtra dhe në orët e pasdites do të ndërpriten në të gjithë vendin. Të martën reshjet do të jenë lokale e të përkohshme.

Më tej do të vijojë moti me diell e temperatura në rritje si më poshtë vijon.

Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë e mesatare. Prej ditës së mërkurë përgjatë bregdetit era do të fitojë forcë hera herës e vrullshme duke u pasuar nga shtim i dallgëzimit 4 deri 5 ballë në brigjet e Jonit./Gazeta SHQIP

Nga rrebeshet e shiut tek i nxehti përvëlues/ Si pritet të

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore