Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Nga fiziku ngjante si grua”/ Detaje të RËNDA, zbardhet dëshmia e biznesmenit që përdhunoi 16-vjeçaren shqiptare

“Nga fiziku ngjante si grua”/ Detaje të RËNDA, zbardhet

Detaje të rënda janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Greqi, ku një biznesmen 53-vjeçar përdhunoi një adoleshente shqiptare.

Mësohet se vajza shqiptare, e moshës 16 vjeç, ishte duke kryer praktikën në biznesin e burrit në Volos, pasi ai e kishte ftuar të takoheshin jashtë kompanisë.

Pas arrestimit, 53-vjeçari ka deklaruar se nuk e dinte moshën e të miturës, pasi fiziku i saj i ngjante atij të një gruaje dhe se lidhja e tyre dihej dhe nuk fshihej, pasi dilnin rregullisht.  Ai thotë se nuk ka ushtruar asnjëherë dhunë ndaj saj. Por nga ana e saj, vajza shqiptare thotë se është shfrytëzuar nga biznesmeni 53-vjeçar dhe është mashtruar nga ai për ta joshur në akte seksuale.

Fillimisht vajza ka hezituar të flasë për atë që dyshohet se i ka ndodhur, por ka ngritur dyshimet e prindërve të saj kur papritur ka ndaluar së shkuari në kompaninë ku po praktikohej.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore