Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Luftove si luaneshë me sëmundjen”/ Mesazhet prekëse të miqve për ndarjen nga jeta të mjekes së njohur

“Luftove si luaneshë me sëmundjen”/ Mesazhet prekëse

Është ndarë nga jeta mjekja kirurge në QSUT, Albana Çela. Lajmi i trishtë u bë i ditur nga miqtë e saj, nëpërmjet postimeve prekëse në rrjetet sociale.

Nuk bëhet me dije sëmundja nga e cila vuante doktoresha, nënë e dy vajzave të mitura, por ajo ka qenë në punë deri në ditën e fundit. 

Postimi i miqve

Luftove si nje luaneshe me semundjen e mallkuar!
Shpirti yt pushofte ne paqe se u lodh e u torturua mbi toke!

Me kohe na mesove ne femrave ne mjekesi, se me pune, me vullnet te hekurt, me perkushtim e dashuri per profesionin tone te veshtire, nje grua kirurge ia kalon edhe burrave!

Ngushellime familjareve, prinderve dhe te behen te forte, se vajza, bashkeshortja e nena e dy vajzave te mitura, edhe pse jeteshkurter, na dha modelin e femres se suksesshme ne shoqerine shqiptare!

“Luftove si luaneshë me sëmundjen”/ Mesazhet prekëse

“Luftove si luaneshë me sëmundjen”/ Mesazhet prekëse

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore