Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Nona ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të Anetës

“Nona ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen

Vazja e Olsi Ramës, Krsiti Rama, ka publikuar një foto të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta.

Në një postim në mediat sociale, sipas Dosja.al, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e saj e bukur dhe do e dojë gjithmonë. Ajo mesazhin e ka shoqërruar me një foto kur nëna e kryeministrit ka qenë e re.

Sot pasdite Aneta Rama pritet të përcillet për në banesën e fundit. Familjarët e saj, Edi dhe Olsi Rama kanë kërkuar që për shkak të situatës së pandemisë do të organizohej një cerenomi vetëm familjare.

REAGIMI:

Përulësisht u lutemi familjarisht mirëkuptim të gjithë të afërmve e miqve të mirë, për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve e të ceremonisë së përcjelljes së nënës sonë në banesën e fundit, në kushtet e detyrimit për të respektuar rregullat e mbrojtjes së shëndetit të gjithësecilit. I falenderojmë të gjithë për mesazhet prekëse që vazhdojnë ta na vijnë për humbjen e nënës sonë të shtrenjtë dhe e vlerësojmë shumë respektin e mirëkuptimin e kujtdo që do të donte të ishte edhe fizikisht pranë nesh në këtë ditë të vështirë. Edi dhe Olsi Rama. 

“Nona ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore