Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Ndërkombëtarët lejuan që PS të shkelte 5 qershorin”/ Basha: Meta shkalloi fushatën

“Ndërkombëtarët lejuan që PS të shkelte 5

Tiranë– Kryedemokrati Lulzim Basha bëri përgjegjës ndërkombëtaret dhe SHBA-në për shkatërrimin e marrëveshjes së 5 qershorit. I ftuar në “Open”, numri një i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh se ishte presidenti Ilir Meta ai që e shkatërroi fushatën elektorale.

Po kush e lejoi, ata. Pasi dëgjuam deklaratën “nëse doni kriminelë votoni kriminelë, nëse doni demokracinë, votoni demokracinë” kishim të drejtë të besonim që kishim të drejtë. Pas kësaj ndodhën shumë gjëra dhe secili duhet të marrë përgjegjësi. Edhe Ilir Meta me një shkallim të fushatës elektorale. Berisha u përpoq ta instrumentalizuar kundërshtarin. Ai u bind se protagonismi i tij prishte punë dhe e falenderoj që e kuptoi,”-tha Basha.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore