Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ndarja e parakohshme nga jeta e Nishanit, Alibeaj: Shqipëria humbi një opozitar të vendosur

Ndarja e parakohshme nga jeta e Nishanit, Alibeaj: Shqipëria humbi një

Mes mesazheve të ngushëllimit nga politika për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani, ka reaguar edhe deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj.

Përmes një postimi në FaceBook, Alibeaj shkruan se me largimin nga jeta të ish-presidentit Nishani, Shqipëria humbi përveç se një njeri të paqtë edhe një opozitar të vërtetë.

“I qoftë dheu i lehtë e zoti iu dhëntë forcë bashkëshortes, fëmijëve e të afërmëve! Iu prehtë shpirti në parajsë!”, mbyll mesazhin e ngushëllimit deputeti Alibeaj.

Postimi i plotë

Lajm i trishtë, për familjen, miqtë dhe kolegët, ai i ndarjes së parakohshme nga jeta e Presidentit Nishani! Kontributet e tij në ndërtimin e shtetit shqiptar shënuan hapa pozitivë në cdo detyrë publike që iu besua e ku shërbeu me dinjitet, si deputet, ministër dhe President.

Shqipëria humbi para kohe një njeri të paqtë, një opozitar të vendosur dhe një shtetar të urtë! I qoftë dheu i lehtë e zoti iu dhëntë forcë bashkëshortes, fëmijëve e të afërmëve! Iu prehtë shpirti në parajsë!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore