Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ekskluzive/ Ndahet nga jeta nëna e Edi Ramës

Ekskluzive/ Ndahet nga jeta nëna e Edi Ramës

Është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Lajmi konfirmohet për “Gazetën Shqip” nga burime brenda Kryeministrisë.

Aneta Rama vuante nga një sëmundje e vështirë. Dy vite më parë ajo ju nënshtrua një operacioni në toraks dhe gjendja e saj ishte delikate. Ajo nuk për shkak të ndërhyrjes kirugjikale nuk lëvizte dot, vetem në raste tejet të ralla. Dy vite më parë iu dha cmimi “Nderi i stomatologjisë shqiptare”. atë e tërhoqi djali i saj, kryeministri Rama për shkak të gjendjes shëndetësore që ajo po kalonte. 

Daljet e saj në publik kanë qenë të rralla vitet e fundit dhe imazhet e Anetës janë sjellë nga vetë kryeministri nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Më 4 korrik, në ditën e tij të lindjes, kryeministri Rama postoi edhe foton e fundit të nënës së tij.

Në foto ai shfaqej i përqafuar me zonjën Aneta dhe shkruante: "Me gruan që më dha jetën”.  

 

Ekskluzive/ Ndahet nga jeta nëna e Edi Ramës

Ekskluzive/ Ndahet nga jeta nëna e Edi Ramës

Ekskluzive/ Ndahet nga jeta nëna e Edi Ramës

Ekskluzive/ Ndahet nga jeta nëna e Edi Ramës

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore