Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ndahet nga jeta mjekja në Tiranë, kolegët mesazh prekës: Ishte frymëzim

Ndahet nga jeta mjekja në Tiranë, kolegët mesazh prekës:

Ndahet nga jeta mjekja Frida Buçpapaj. Lajmin e ka bërë të ditur Drejtoria Rajonale e Operatorit të Shërbimit të Kujdesit Shëndetësor Tiranë në një postim në rrjetet sociale.

Kolegët shkruajnë se mjekja ka qenë frymëzim për brezat e rinj.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të koleges tonë mjekes së nderuar Znj. Frida Buçpapaj. Një eksperience shumë vjeçare ajo dha në kujdesin shëndetësor parësor, në shërbimin shkollor të NJVKSH Tiranë.

Ka qenë frymëzim për të gjithë mjekët dhe infermierët e rinj ka qenë një mentore e pakursyer në dhënien e profesionit, karakterizuar nga mirësia, buzëqeshja që u dhuronte femijëve dhe kolegëve.

Në emër të DROSHKSH Tiranë iu shprehim ngushëllime të sinqerta familjarëve dhe kolegëve”, shkruan drejtoria Rajonale e Operatorit të Shërbimit të Kujdesit Shëndetësor Tiranë.

Ndahet nga jeta mjekja në Tiranë, kolegët mesazh prekës:Ndahet nga jeta mjekja në Tiranë, kolegët mesazh prekës:

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore