Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

"Nardi more e mjera unë..."/ Momenti kur makina e kreut të PD hidhet në erë, e ëma vë duart në kokë (VIDEO)

"Nardi more e mjera unë..."/ Momenti kur makina e kreut të

Gazeta Shqip ka siguruar ditën e sotme videon e shpërthimit të makinës së kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës, Bernard Ndreca.

Siç shihet nga pamjet sapo Ndreca futet në makinë, makina shpërthen! Ndërkohë që ky i fundit ka shpëtuar fatmirësisht pa lëndime. 

Shpërthimi duket se ka qenë shumë i fortë dhe ka ndodhur në pjesën e parme të makinës. Ndërkohë mrekullisht pa u lënduar ka shpëtuar edhe mamaja e tij, e cila ndodhej jashtë në ato momente, shumë pranë pjesës ku mjeti shpërtheu. Ajo nxiton menjëherë për tek djali për të parë se si është!

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore