Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Murrizi nxjerr “bomba”: Doja ta vrisja Rexhep Meidanin kur ishte president!

Murrizi nxjerr “bomba”: Doja ta vrisja Rexhep Meidanin kur ishte

Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një deklaratë bombë sot në emisionin "Open" në Top Channel.

Ai është shprehur se gjatë kohës që Rexhep Meidani ishte President, ka dashur ta vrasë.

"Kur ishte Rexhep Meidani President kam dashur ta vras, se këta politikanë i kanë pirë gjakun këtij populli.

Hipokrizi bastarde dhe vuajnë shqiptarët prej 30 vitesh...," tha Murrizi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore