Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mrekulli/ Foshnja 5-muajshe ia del me sukses pas një operacioni të vështirë në zemër në QSUT

Mrekulli/ Foshnja 5-muajshe ia del me sukses pas një operacioni të

Një foshnje 5-muajshe i është nënshtruar një operacioni mjaft të vështirë në zemër dhe për fat gjithçka ka dalë me sukses. Lajmi i mirë është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

“Çfarë lajmi fantastik për Emelin e vogël, familjen e saj por edhe të shërbimin mjekësor në QSUT, ku jo vetëm nuk është ndalur puna në kohën e epidemisë por operacione mjaft të komplikuara në zemër arrijnë të kryhen me sukses.

Në ditën botërore të zemrës, ekipi i kardiokirurgjisë në QSUT ka realizuar ndërhyrjen e suksesshme tek Emeli vetëm 5 muajsh, e cila tashmë gëzon shëndet të plotë dhe është gati të kthehet në shtëpi’, shkruan ministrja.

Mrekulli/ Foshnja 5-muajshe ia del me sukses pas një operacioni të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore