Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Motoristi përplas 8-vjeçarin me biçikletë tek "21-Dhjetori", i mituri dërgohet menjëherë në spital

Motoristi përplas 8-vjeçarin me biçikletë tek

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. 

Në zonën e "21 Dhjetorit" një motorist ka përplasur një 8-vjeçar që po ecte me biçikletë.

Ai është dërguar menjëherë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën për fat të mirë.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 06.08.2020, rreth orës 22:10, tek 21 Dhjetori, mjet motorr me drejtues shtetasin SH.K., është përplasur me biçiklistin e mitur A.H., 8 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i motorrit ndodhet në vendngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore