Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Motori del nga rruga, plagosen dy persona, njëri në gjendje të rëndë

Motori del nga rruga, plagosen dy persona, njëri në gjendje të

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mollas të Elbasanit, ku si pasojë e daljes së një motori nga rruga, kanë mbetur të plagosur dy persona.

Sipas informacioneve të para mësohet ata janë transportuar për në spitalin e Elbasanit, ndërsa njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore