Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Moti merr “kthesën”, kryeqyteti përfshihet nga reshje të dendura shiu dhe breshëri

Moti merr “kthesën”, kryeqyteti përfshihet nga reshje

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë përfshirë kryeqytetin mesditën e sotme.

Për shumë minuta Tirana ishte nën stuhinë e shiu dhe breshërit që krijoi edhe probleme në qarkullim pasi u krijua trafik.

Pak më herët sinoptikant, Hakil Osmani tha për Top Channel se moti në këtë fundjavë në vendin tonë pritet të jetë me reshje shiu, kryesisht me intensitet mesatar.

Sipas sinoptikanit  rrebeshet afatshkurtra të shiut do të jenë më të dukshme mbrëmjen e së shtunës dhe mëngjesin e së dielës.

Reshjet do të jenë në një interval kohor tre katër orë, i cili do të sjellë intensitet mesatar në disa zona të izoluara të territorit shqiptar. /Top Channel/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore