Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Moti i keq në vend, dy automjete përplasen “kokë më kokë” në aksin Milot-Rrëshen, plagosen tre persona

Moti i keq në vend, dy automjete përplasen “kokë më

Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në aksin rrugor Milot-Rrëshen.

Gazetarja Brixhilda Deda bën me dije për Top Channel se në aksident është përfshirë një makinë dhe një furgon, ku kanë mbetur të lënduar tre persona.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur si pasojë e kushteve të vështira të motit, pasi kjo zonë është përfshirë gjatë pjesës më të madhe të ditës nga reshjet e dendura të shiut.

Në vendngjarje ndodhen autoritetet ku po hetohen rrethanat e aksidentit./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore