Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Moti i keq me shtrëngata dhe rrebeshe/ ARRSH tregon akset rrugore të pakalueshme: Tregoni kujdes dhe ulni shpejtësinë

Moti i keq me shtrëngata dhe rrebeshe/ ARRSH tregon akset rrugore të

Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka reaguar lidhur me situatën e përmbytjeve në vend. Në një status në “Facebook”, ARRSH bën thirrje që drejtuesit e automjeteve të tregohen të kujdesshëm.


Statusi:

Gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit ka rënë intensiteti i reshjeve të shiut në të gjithë vendin duke sjellë një qetësim të situatës.

Për momentin vetëm në aksin Dedaj-Razëm vazhdon devijimi për në rrugën alternative.

Kontraktorët me mjete e punëtorë janë në terren për të mbajtur qarkullimin në normalitet

Tregoni kujdes të shtuar gjatë drejtimit të mjetit në kohë me shi, ulni shpejtësinë, respektoni sinjalistikën dhe udhëzimet e Policisë Rrugore

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore