Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten reshje

Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu të cilat do të jenë të përqëndruara në zonën jug-lindore.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 08°C në 16°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 19°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 6 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot me reshje të pakta, ku priten dhe reshje dëbore. Temperaturat do të pësojnë një rënie lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -1°C në 04°C dhe në zonat e ulëta nga 02°C në 06°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit në qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës

Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore