Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E trishtë! Shërbeu 39 vite në QSUT, ndahet nga jeta mjeku i njohur (EMRI)

E trishtë! Shërbeu 39 vite në QSUT, ndahet nga jeta mjeku i

Është ndarë nga jeta Prof. Thanas Fureraj, i cili shërbeu për 39 vite në shërbimin e Endokrinologjisë në QSUT.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes sociale me anë të një postimi në rrjetin social “facebook”.

Njoftimi nga Ministria:

Prof. Thanas Fureraj i shërbeu me përkushtim e profesionalizëm të lartë pêr 39 vite me radhë qytetarëve të shumtë që janë trajtuar në shërbimin e Endokrinologjisë në QSUT.
Ndarja e tij nga jeta do të lërë një boshllëk të pazëvendësueshëm për familjarët, kolegët, studentët dhe miqtë e tij.
U prehsh në paqe

E trishtë! Shërbeu 39 vite në QSUT, ndahet nga jeta mjeku i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore