Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mjegull e dendur 'pushton' Kukësin/ Ngrijnë rrugët, disa fshatra pa drita

Mjegull e dendur 'pushton' Kukësin/ Ngrijnë rrugët,

Kukësit është zgjuar ditën e sotme me mjegull të dendur, që ka ‘pushtuar’ të gjithë qytetin dhe rrethinat e tij.

Mësohet se shkak për këtë situatë janë bërë temperaturat tepër të ulëta në këtë qark, ndërsa vihet re një prezencë e shtuar e akullit në akset kryesore të qytetit, të cilat përbëjnë një rrezik të madh për automjetet, por edhe për kalimtarët.


Nga ana tjetër si pasojë e temperaturave të ulëta, raportohet se disa fshatra janë pa drita, të cilat kanë ardhur si pasojë e avarive në rrjetin kryesor të furnizimit me energji elektrike./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore