Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Mirëserdhe Edi Rama”/ Kryeministrin e presin me këngë, ai kthehet mbrapsht: Jo mo jo, hajde ik

“Mirëserdhe Edi Rama”/ Kryeministrin e presin me

Kryeministri Rama është pritur me këngë teksa ishte në Gjirokastër.

Te Qafa e Pazarit një këngëtare nis t’i këndojë kreut të qeverisë këngën e mirëseardhjes ndërsa Rama ia pret duke i thënë: “Jo, mo jo. Hajde ik. Mirupafshim.”

Sipas BW, këngëtarja Juli Cenko dhe grupi Ergjeria që i ka kushtuar këngën Ramës, ndërsa një nga frazat dëgjohet; “Mirë se erdhe Edi Rama”.

Ndërkohë që Rama ia pret hovin këngëtares; duke thënë; “Jo mo jo, hajde ik! hajde mirupafshim!”, dhe kthehet nga rruga.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore