Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çmime marramendëse! Në Durrës po shitet “ajër”/ Nisën shitjet për apartamentet në portin e jahteve, pa nisur ndërtimi

Çmime marramendëse! Në Durrës po shitet

Në portin e Durrësit ka nisur sot shitja e apartamenteve pa nisur ndërtimet në terren.

Në zyrën e shitjeve, këtë mëngjes ka nisur shitja në ajër me çmime të ngjashme me ato të zonave më të kërkuara në Tiranë. Një garsoniere me sipërfaqe 63-64 metër katrorë, ende e pandërtuar nis me çmimin 110 mijë euro, ndërsa apartamentet më të mëdha shiten në vlerën e 1.2 milionë eurove.

Gazetarja Vali Qyrfyçi raporton se agjentët e kompanisë thonë se brenda 3 muajve të ardhshëm do të merret leja dhe do të nisin punimet.

Projekti është cilësuar si afera korruptive më e madhe e 30 viteve të fundit./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore