Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Militanti ka idhujt e vet” / Artan Fuga: Problem që pakënaqësia e disfatave shfaqet duke mbështetur Berishën

“Militanti ka idhujt e vet” / Artan Fuga: Problem që

Profesori Artan Fuga deklaron se “kryqëzata” e Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës nxori në pah një problem madhor me militantin partiak shqiptar.

“Militanti i bazës ka idhujt e veta, besimet e veta, por për mua këtu baza qëndron tek një gjë tjetër.

E shikoj këtë çështjen e zotit Berisha sot si sekondare me problemin që elektorati dhe militantët shprehin pakënaqësinë e disfatës në zgjedhje në këtë formë.

Ky është problemi i vërtetë për mendimin tim”, tha ai.

Fuga ishte i ftuar në ZonaZero në TopNews për aktualitetin politik të vendit. Profesori u shpreh se në të gjithë këtë përplasje, i humburi më i madh del Lulzim Basha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore