Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ Balla e Kryemadhi ulen ‘krah për krah’, Alibeaj qëndron... (FOTOT)

Mike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ Balla

Ish zvëndëspresidenti amerikan Mike Pence ka mbërritur ditën e sotme në vendin tonë, ku do të zhvillojë nj vizitë zyrtare.

Ndalesa e parë e ish-zyrtarit amerikan ka qenë kampi i iranianëve “Ashraf 3”, në Manzë, ndërsa shoqërohej nga disa politikanë shqiptarë, si Taulant Balla, Monika Kryemadhi, Enkelejd Alibeaj, Pandeli Majko, Belind Këlliçi, Mimi Kodheli, Ferdinand Xhaferi, Nasip Naço, e të tjerë.

Në disa fotot nga eventi, shihet se politikanët janë ulur bashkë pa ndasi partiake, ku bie në sy se Balla dhe Kryemadhi qëndrojnë në krah të njëri-tjetrit, ndërsa Alibeaj është ulur në cep.

Mike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ BallaMike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ BallaMike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ BallaMike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ BallaMike Pence bën bashkë të majtë e të djathtë/ Balla

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore