Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Meta shijon diellin, poston selfie nga liqeni: Ju uroj...

Meta shijon diellin, poston selfie nga liqeni: Ju uroj...

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta kalojë fundjavën në natyrë por dhe larg zhurmës së qytetit.

Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, Meta ka treguar se është duke bërë ecje nga liqeni, teksa uron të gjithë qytetarët për një fundjavë të qetë.

Në postimin e tij Meta nuk e ka treguar vendndodhjen e tij.

Postimi i Plotë:

Ju uroj një fundjavë të qetë!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore