Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Meta nxjerr raportin: Shqiptarët janë më të pashpresë se sirianët dhe afganët

Meta nxjerr raportin: Shqiptarët janë më të pashpresë

Sipas presidentit Ilir Meta, sot një shqiptar ndihet më i pashpresë se një sirian, iraken dhe afgan.

Kreu i shtetit, duke iu referuar EUROSTAT, thotë Shqipëria zë vendin e parë në Europë për numrin e azilantëve ekonomikë, duke lënë pas edhe vende të sapodala nga lufta dhe konfliktet civile.

"Shqipëria zë vendin e parë në Europë për numrin e azilantëve ekonomikë, duke lënë pas edhe vende të sapodala nga lufta dhe konfliktet civile.

Një shqiptar ndihet sot më i pashpresë se një sirian, iraken dhe afgan.

Lufta efikase kundër varfërisë, zhdukja e monopoleve, anulimi i koncensioneve korruptive, rritja e prekshme e pagave dhe pensioneve, hapja e vendeve të reja të punës, ulja e taksave, krijimi i shanseve dhe i mundësive të reja për të rinjtë e ndalojnë shpopullimin.

KOHA PËR TË MENDUAR DHE VEPRUAR PËR SHQIPTARËT!", shkruan kreu i shtetit./ Gazeta SHQIP

Meta nxjerr raportin: Shqiptarët janë më të pashpresëMeta nxjerr raportin: Shqiptarët janë më të pashpresë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore