Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vdekja e nënës së kryeministrit/ Meta mesazh familjes Rama

Vdekja e nënës së kryeministrit/ Meta mesazh familjes Rama

Presidenti Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarje nge jeta të Aneta Ramës. Kreu i Shtetit ka publikuar një foto të familjes Rama, krahas së cilës përcjell edhe mesazhin e ngushëllimit.

Postimi i Metës

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore