Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Meta e nis ditën me shoqëri të mirë

Meta e nis ditën me shoqëri të mirë

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën, edhe pse me temperatura të ulta duke bërë një ecje nga liqeni i Tiranës. Ai ka postuar një foto duke shkrujtuar "Kur e nis ditën në shoqëri të mirë!".

Ai e ka pikërisht fjalën për rosat e liqenit që i janë afruar presidentit gjatë shëtitjes relaksuese, pasi një natë parë dha një intervistë televizive ku sulmoi të gjithë kundërshtarët e tij si Ramën dhe Bashën dhe paralajmëroi se me 24 korrik do të hyjë fuqishëm në jetën politike. 

Meta e nis ditën me shoqëri të mirë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore