Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Meta e Berisha “arratisen” nga Tirana, ja ku i gjeti e diela dy opozitarët (FOTO)

Meta e Berisha “arratisen” nga Tirana, ja ku i gjeti e diela dy

Dy liderët e opozitës janë “arratisur” nga zhurma e kryeqytetit këtë fundjavë.

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta,  ka zgjedhur detin, ndërsa ai i Partisë Demokratike, Sali Berisha, malin.

Sali Berisha ka publikuar një foto në mal, krahas së cilës shkruan: “Mirëmëngjesi miq, ju uroj një të diel të mbarë”.

Ndërsa, Ilir Meta, krahas fotos së publikuar në det, shkruan: “Mirëmëngjesi miq! Uroj një të diel të freskët dhe ripërtëritëse për të gjithë”.

Ilir Meta dhe Sali Berisha kanë folur për një aksion të përbashkët opozitar, që ka për qëllim zhdukjen e korrupsionit dhe largimin e qeverisë Rama.

Meta e Berisha “arratisen” nga Tirana, ja ku i gjeti e diela dy

Meta e Berisha “arratisen” nga Tirana, ja ku i gjeti e diela dy

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore