Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mes tyre 45-vjeçari shqiptar/ Aksidenti i FRIKSHËM u merr jetën 3 personave në Itali (EMRAT)

Mes tyre 45-vjeçari shqiptar/ Aksidenti i FRIKSHËM u merr jetën

Aksident tragjik është regjistruar në Padova. Mediat italiane shkruajnë se si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën tre personave, një grua dhe dy burra.

Viktimat janë  Martina Pagnin , 46 vjeçe jetonte në Legnaro dhe udhëtonte së bashku me Diego Rampazo , 46 ??vjeç, nga Sant’Angelo di Piove dhe 45-vjeçari shqiptar Eduard Ndoj me banim në Pontelongo, i cili po drejtonte makinën.

Gjithashtu mediat e huaja shkruajnë se 45-vjeçari që drejtonte automjetin ka qenë në efektin e alkoolit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore