Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Merr kthesë" moti/ Ja kur priten rreshjet e dëborës në vend, si do të luhaten temperaturat

"Merr kthesë" moti/ Ja kur priten rreshjet e dëborës

Nga e hëna do të ketë ndryshim të theksuara të motit, ku dita më e vështirë do të jetë e marta.

Parashikohet që temperaturat të hënën do të ulen me disa gradë dhe do të ketë reshje shiu në pjesën veriore dhe perëndimore, me ndryshim të drejtimit të erës nga veriu në jug, me intensitet deri në 7 bafortë.

Ndërkohë ditën e martë, bora do t’i shtohet “menusë” së motit, por në zonat malore. Për sa i përket erërave të martën, ato do të qëndrojnë të forta dhe do të vijnë nga veriu. Kjo situatë, megjithatë, duket se nuk do të zgjasë shumë pasi nga e mërkura dhe në vijim do të ketë një përmirësim tjetër të kushteve atmosferike.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore