Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpërthen në flakë godina e një rrobaqepësie në Korçë, rrezikohet kabina elektrike

Shpërthen në flakë godina e një rrobaqepësie në

Është përfshirë nga zjarri një godinë e një rrobaqepësie në Lagjen Nr. 9 të qytetit të Korçës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur te “Rruga 1 Maji” dhe nga informacionet paraprake nuk ka të lënduar pasi në godinë nuk ka pasur njerëz në momentin që është përfshirë nga flakët.

Dyshohet se shkak i zjarrit mund të jetë bërë kabulli elektrik në tarracën e fasonerisë

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit, por rrezikohet një kabinë elektrike që ndodhet shumë pranë godinës.

Shpërthen në flakë godina e një rrobaqepësie në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore