Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Çmendet” gruaja në Tiranë/ Hedh nga kati i 6 i pallatit qenin e saj (VIDEO)

“Çmendet” gruaja në Tiranë/ Hedh nga kati i 6 i

Dhunimi i kafshëve dhe keqtrajtimi i tyre vijojnë të jenë problematika tepër shqetësuese në vendin tonë.

Mbrëmjen e sotme një grua në Tiranë raportohet të ketë hedhur qenin e saj nga kati i gjashtë i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Freskut pranë Teleferikut.

Fqinjët e saj të tmerruar kanë dokumentuar ngjarjen e rëndë dhe kërkojnë reagimin e Policisë së Shtetit sa më parë të jetë e mundur. Sipas tyre fatmirësisht qeni është gjallë por ka dëmtime të shumta në trup.

Shpresojmë që Policia e Shtetit të reagojë sa më parë dhe të marrë masa ndaj qytetarëve të tillë që keqtrajtojnë dhe dhunojnë kafshët e tyre shtëpiake dhe jo vetëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Animal Club Albania (@animalclubalbania)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore