Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Menaxheri dhe punëtorja ‘i bëjnë’ gjëmën pronarit të kompanisë/ I vjedhin 35 mln lekë

Menaxheri dhe punëtorja ‘i bëjnë’ gjëmën

TIRANË- Policia ka ndaluar së fundmi dy persona pasi kanë vjedhur në kompaninë ku punonin. Mësohet se A. D., 34 vjeç, me detyrë menaxher i një kompanie private dhe J.D 35-vjeçe në bashkëpunim me njëri-tjetrin kishin vjedhur plot 3.500.000 lekë të rinjë nga kompania ku punonin.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar u bë ndalimi i shtetasit A. D., 34 vjeç, me detyrë menaxher i një kompanie private, si dhe u procedua në gjendje të lirë shtetasja me iniciale J. D., 35 vjeçe, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur shumën 3.500.000 lekë të rinj në subjektin ku punonin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore