Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Më shif në sy, s'jam si këto palaçot unë"/ Përplasje mes Murrizit dhe Gjekmarkaj: S'dua, shoh vetëm gratë

"Më shif në sy, s'jam si këto palaçot

Deputeti Myslim Murrizi nga “Lëvizja Demokratikë e Shqiptare” e ka nisur me një debat mbrëmjen e sotme në Open, duke iu drejtuar analistit Agron Gjekmarkajt që të mos bënte si Macroni me Kuranin.

“Kam qenë në parlament 28 vjeç ata lanë kalamajt në rrugë e ikën me brekë e kanatjere në Durrës. Nuk e njoh historinë fare ti.

Mos u bëj si Macroni tek Kurani. Unë jam këtu për të thënë se nuk jam si këto fytyra, vija nga greva e ‘90,  nuk e kam qëllim që të krijoj parti o rashë e vdiqa”, tha ai.

"Por më shih në sy kur flas," tha Murrizi.

Gjekmarkaj: Po jo nuk dua, s'e kam parim të shoh burrat në sy, shoh gratë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore