Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

“Më prit”/ Aleksandër Sadikaj vdiq pas atentatit, e dashura thyen heshtjen: Na le me vuajtje

“Më prit”/ Aleksandër Sadikaj vdiq pas atentatit, e

Aleksandër Sadikaj humbi jetën disa ditëm ë parë pasi një atentati me eksploziv që iu bë në makinë ne tij.

E dashura e 27-vjeçarit ka thyer heshtjen, duke i dedikuar disa fjalë të ndjera atij. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar dhe foto të tyre.

Postimi i saj:

Ah moj beb, kjo bote ishte shumë mizore për ty. Një engjëll si ty i duhej zotit lart. Na le me vuajtje dhe pike ne zemer, por mjafton qe ti te jesh prere i qete ne paqe. Vetëm ideja qe je pranë Zotit me ben te ndihem mire se me mire se ai nuk kujdeset dot askush per ty. Cdo veper te mire qe ke bere mbi toke do ta nxjerr ne pah koha dhe drejtesia. Çdo moment i yni me mungon. Ishe njeriu qe desha me shume ne kte bote dhe ne boten tjeter. Mezi po pres te te takoj. Nuk jetohet ne kete ferr. Me prit, TE DUA SHUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Gjysma ime, nuk po te gjej dot se ku je. I kam pare te gjitha vendet ku rrije ti, po ti nuk je me. Me ke ikur larg dhe spo te arrij dot. Me duket nje jete pa ty. Me ka malul mali cum pel ty bebi. Ti me shikon mua po un ste shikoj dot ty. Kjo nuk eshte e drejte. Me perqafon me eren, po une ste perqafoj dot. Nuk ka asgje kuptim pa ty. Cdo gje esht gri, ska ngjyra. Nuk ka me jete as gezim. Nuk ka me asgje. Ade te bebi ote te jemi pelgjithmon bashk sic me kishe plemtual.

“Më prit”/ Aleksandër Sadikaj vdiq pas atentatit, e“Më prit”/ Aleksandër Sadikaj vdiq pas atentatit, e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore