Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Më pak i votuari, ja kush është banori që la shtëpinë e Big Brother

Më pak i votuari, ja kush është banori që la

BB VIP- Spektakli i sotëm, përveç susprizave dhe debateve ka rezervuar edhe një eleminim.

Për më shumë se një javë, publiku ka votuar se kë dëshiron të largojë mes Arbrit dhe Monikës. Kjo rezultoi të ishte një përballje e fortë për aq kohë sa po i afrohemi gjithnjë e më shumë finales.

Fatkeqësisht Arbri ishte ai i cili ndërpreu përfundimisht rrugëtimin brenda shtëpisë më të famshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore