Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me ngjyrat kuqezi dhe portretin e Skënderbeut/ Marka luksoze nxjerr në treg orën e krijuar për shqiptarët (VIDEO)

Me ngjyrat kuqezi dhe portretin e Skënderbeut/ Marka luksoze nxjerr në

Një nga orëbërësit më të famshëm në botë, Franck Muller sjell modelin e veçantë të orës luksoze me heroin kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ajo që vihet re nga krijuesi është se ai është kujdesur që të përdorë ngjyrat e flamurit shqiptar, por për thyerje është gdhendur busti i Skënderbeut me ngjyrë ari.

“Vanguard Racing Skenderbeu” Edicion i Limituar quhet modeli me një fushë të kuqe të ndezur me Gjergj Kastriotin në qendër të saj, i njohur më mirë si Skënderbeu, një zot shqiptar i shekullit XV, i konsideruar hero kombëtar shqiptar për rezistencën e tij ndaj Perandorisë Osmane,”- shkruan kompania e orëve të famshme me seli qendrore në Zvicër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Franck Muller Geneve (@franckmuller_geneve)

Ndërsa nuk është mjaftuar me një postim, por ka shkrepur disa poza për të promovuar produktin. V'anguard Racing Skenderbeu' është një orë me limit, pasi kompania ka prodhuar 25 copë në çelik inox dhe 50 copë në titan të zi. Çmimi? Mesiguri jo e lirë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore