Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Me maskë e kapele/ Si i bastiste bankat dhe lotot emigranti shqiptar në Greqi, bashkëpunonte me..

Me maskë e kapele/ Si i bastiste bankat dhe lotot emigranti shqiptar

Mediet greke kanë nxjerrë detaje të reja nga arrestimi i 42-vjeçarit, i cili akuzohet për vjedhjen e 11 bankave dhe lotove të ndryshme në Greqi.

Shqiptari i bastiste bankat greke i maskuar me kapele dhe maskë në fytyrë.

Sakaq mësohet se 42-vjeçari nuk ka qenë i vetëm në “operacionin e boshatisjeve” të bankave në Atikë.

Bashkë me emigrantin shqiptar është arrestuar dhe bashkëpunëtori i tij në krim. Bëhet fjale për një 22-vjeçar me origjinë bullgare.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore