Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Me kapele të zezë dhe eskortën që nuk i ndahet, ja ku po relaksohet kryeministri Rama (FOTO)

Me kapele të zezë dhe eskortën që nuk i ndahet, ja ku po

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur jugun e vendit për të kaluar pushimet.

Ai është fotografuar në Vuno, ulur në një nga lokalet e zonës duke shijuar pasditen.

Pas kryeministrit nuk mungon as eskorta. Në foto shihet edhe një prej truprojave teksa vëzhgon ambientin.

Me kapele të zezë dhe eskortën që nuk i ndahet, ja ku po

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore