Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Më jep lekët ose do të..."/ Hiqej si 'zari' i të fortëve e kërcënonte biznesmenët, kapet gjobëvënësi (EMRI)

"Më jep lekët ose do të..."/ Hiqej si 'zari'

Një 34-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë së Shtetit pasi akuzohet kanosje e gjobvënie.

Mark Nikolli është prangosur në kuadër të operacionit “Pindesing”, pasi prezantohej si i dërguari i personave me precedentë të theksuar kriminal, të njohur gjerësisht nga publiku.

Nikolli i merrte në telefon dhe i kërcënonte duke u vendosur “gjoba” në emër të personazheve të njohur të botës së krimit.

Më datë 1 shtator, ai ka kërcënuar një person me iniciale, V.K.; ndërsa dy javë më pas, më 16 shtator ka kërcënuar, J.B

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore