Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Me HANXHAR dhe THIKA, familja shqiptare përfshihet në sherrin e frikshëm në Itali

Me HANXHAR dhe THIKA, familja shqiptare përfshihet në sherrin e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Itali, ku një familje shqiptare është përfshirë në një konflikt. Ngjarja ka ndodhur në Livorno.


Siç raportojnë mediat italiane, duke iu referuar disa dëshmitarëve, disa persona, që thuhet se ishin tunizianë, kanë shkuar në shtëpinë e familjes shqiptare, që thuhet se është e respektuar në zonë, dhe me thika apo hanxhar në dorë i kanë kërcënuar ata.

Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që njoftuan policinë, e cila kur mbërriti në vendin e ngjarjes agresorët ishin arratisur. Ndërkohë po hetohet dokumentimi i plot i ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore