Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Me foton bardhezi, Greg Rama kujton këshillat e gjyshes

Me foton bardhezi, Greg Rama kujton këshillat e gjyshes

Greg Rama ka shprehur dhimbjen për humbjen e gjyshes së tij, Anetës. Djali i madh i kryeministrit, Edi Rama kujton momentet dhe këshillat e vyera të saj.

Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka në telefon, Gregu ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale mesazhin e ndjerë për gjyshën.

 “Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe ”, shkruan ai.

Aneta Rama u nda nga jeta ditën e sotme në moshën 82-vjeçare.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore