Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

‘Më fol për atë vajzën’/ I gjuajti me grusht Berishës, dalin videot e Gerti Shehut në TikTok

‘Më fol për atë vajzën’/ I gjuajti me grusht

Personi në foto është Gerti Shehu, 31-vjeçari i cili qëlloi mesditën e sotme me grusht, kryedemokratin Sali Berisha. E gjithë ngjarja u bë e madhe dhe reagimet ishin të shumta, përfshirë dhe kryeministrin Edi Rama. Në rrjet, momenti i grushtit u shpërnda masivisht. Mirëpo jo vetëm kjo. Persona të ndryshëm, kanë postuar video të Shehut, i cili është duke biseduar me një person tjetër. Personi që e filmon, e pyet për një vajzë, dhe përgjigja e Shehut është se ajo u largua me një elefant rus.

Gerti Shehu: Këtë paketën do ta ndaj me atë çunin dhe 10 cigaret e ngelura nuk do ti pi më! Këto janë 10 të fundit!

Djali që e filmom: Më fol për atë gocën që po flisje!

Gerti Shehu: Iku ajo me elefantin rus!

Djali që e filmon: Sheh Lizën ti në botën e çudirave!

Në një video tjetër, ai shihet duke recituar një vjershë. 

Kryedemokrati Sali Berisha u dhunua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu. Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të Partisë së Lirisë Ilir Meta në momentin që Shehu u afrua dhe iu sul kryedemokratit duke e qëlluar me grusht. kreu i PD-së ra në tokë dhe në atë çast ndërhynë truprojat e tij duke dhunuar 31-vjeçarin. pasi e rrahën, truprojat ia dorëzuan policisë. I riu rezulton të jetë një person me çrregullim psikotik të papërcaktuar dhe mjekohej.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore