Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Me bluzën e gjakosur/ Mesazhi i Dan Hutrës për drejtësinë: Mos dënoni të pafajshëm që mos të arrihet në masakra

Me bluzën e gjakosur/ Mesazhi i Dan Hutrës për

Dan Hutra, autori i masakrës së ndodhur disa ditë më parë në Tiranë ku vrau 3 gra dhe plagosi 3 të tjera, ka dalë sot para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.

Hutra ishte i qetë dhe kishte veshur bluzën që kishte pasur kur kreu vrasjet, teksa në të dalloheshin edhe njolla gjaku.

Ndërkaq, gjatë seancës, Hutra ka pranuar krimin, por po ashtu ka dhënë dhe një mesazh për drejtësinë, ku sipas tij, nuk duhen dënuar të pafajshëm që mos ndodhin masakra të tilla.

"Mos dënoni të pafajshëm që mos të arrihet në masakra”,- ka deklaruar ai mes të tjerave. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore