Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Më 11 shkurt ne do të..."/ Berisha publikon video-n: Tirana do derdhet në rrugë

"Më 11 shkurt ne do të..."/ Berisha publikon video-n: Tirana

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, i ka bërë s%rish thirrje qytetarëve ditën e sotme, që t'i bashkohen në protestën e 11 shkurtit.

Nëpërmjet një video të publikuar në rrjetet sociale shprehet se më 11 shkurt Shqipëria marshon drejt Tiranës.  Sipas kreut të PD i vetmi qëllim i kryeministrit Edi Rama është asgjësimi i pluralizmit dhe demokracisë.

“Me 11 shkurt në ora 12:00 Shqipëria marshon drejt Tiranës! Tirana derdhet në rrugët dhe sheshet e saj!”, shkruan Berisha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore