Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mbërrin në Shqipëri ish-zv.presidenti amerikan Mike Pence

Mbërrin në Shqipëri ish-zv.presidenti amerikan Mike Pence

Ka mbërritur në Manzë ish-zv.Presidenti i SHBA, Mike Pence.

Mësohet se të pranishëm janë Taulant Balla, Enkelejd Alibeaj, Monika Kryemadhi dhe deputetët e të tre forcave politike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore