Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë

Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të sjellin mot pa reshje por të ftohtë. Në mbrëmje pritet shtim i vranësirave duke bërë që nesër të kemi një ditë me reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të ndejshme ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 04°C në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 12°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 6 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore nga -7°C në -1°C dhe në zonat e ulëta nga -5°C në 03°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës

Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë Mbërrin i ftohti polar, ulen temperaturat deri në -4 gradë 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore