Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Mbani frymën miq"/ Formacionet e mundshme të ndeshjes hapëse të Euro 2020, Turqi-Itali

"Mbani frymën miq"/ Formacionet e mundshme të ndeshjes

Turqia dhe Italia janë dy kombëtaret të cilat do ta hapin zyrtarisht Kampionatin Evropian “Euro 2020” me një ndeshje të vlefshme për Grupin A, ndërsa trajnerët e ekipeve kanë në mendje tashmë formacionin që do të luajnë.

Kampionati Evropian fillon edhe zyrtarisht sot, me ndeshjen ndaj Turqisë dhe Italisë e cila pritet të zhvillohet në Stadio Olimpico në Romë nga ora 21:00.

Italia: G Donnarumma; Florenzi, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Barella, Jorginho, Locatelli; Berardi, Immobile, Insigne.

Turqia: Cakir; Celik, Soyuncu, Demiral, Meras; Yokuslu, Ayhan; Karaman, Calhanoglu, Yazici; B Yilmaz.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore